Elegantní dekorace

Sypané gabionové ploty

Představují jednodušší a cenově dostupnější alternativu než skládané gabiony.
Sypané gabiony umožňují snadnější montáž a naplnění, nejčastěji se používá frakce štěrku 63/125, což zajišťuje stabilitu a trvanlivost.
Sypané gabiony jsou ideální pro gabionové ploty, gabionové opěrné stěny, sypané příčky, a dekorace do zahrad.
Objevte sílu a eleganci Gabionu pro vaše venkovní projekty a sny! Více fotek najdete v sekci Naše realizace a nebo Reference.

Pro dosažení dlouhé životnosti gabionových stěn je klíčové použití vysoce kvalitních materiálů.
Kvalitní drátěné sítě a spojovací materiál s povrchovou úpravou Zinek + Hliník, známý také jako Galfan (slitina zinku a hliníku v poměru 95% Zn + 5% Al), představuje optimální volbu.
Díky své odolnosti proti korozi je Galfan až 6x účinnější než běžný zinek a vydrží až 8x déle i v extrémně znečištěném prostředí než jakákoliv jiná konstrukce. Výrobce udává životnost až 80 let, což zaručuje trvalou ochranu vaší investice.
Při konstrukci gabionových stěn vždy dbáme na použití kvalitního lomového kamene, aby vaše sypaná gabionová stěna sloužila dlouhodobě a odolala nástrahám počasí a životního prostředí.

Martin FecoMartin Feco
14:25 13 Sep 23
Skvělý přístup, postavili nám krásný plot z gabionu
Roman DemeRoman Deme
14:22 13 Sep 23
Super firma! Velmi rychlá realizace gabionové stěny. Doporučuji.
Marek SvobodaMarek Svoboda
07:18 15 Aug 23
Bezvadné jednání a precizně odvedená práce.Doporučuji!
Otto ZdrazilOtto Zdrazil
15:13 20 Apr 23
Super rychlé jednání . Gabionavá zeď rychle a precizně postavená. Doporučuji Všem ,kteří mají zájem o gabion.
Johana KeltováJohana Keltová
22:34 15 Feb 23
Ještě jsem nepsala recenzi, ale tato firma si ji zaslouží! Pánové nám postavili krásné gabiony. Jsme opravdu spokojení. Super přístup, domluva na výbornou a skvěle odvedená práce. Ještě jednou děkujeme a určitě doporučujeme.
Antonio VodrážkaAntonio Vodrážka
22:30 15 Feb 23
Se společností Keram Stavby, mám skvělou zkušenost. Rychlá a efektivní práce. Vše dokončeno v daném termínu bez jediné chyby. Mohu jen a jen doporučit. Skvělé ceny a kvalitně odvedená práce. Díky postavenému gabionovému plotu jsem konečně získal soukromí na svém pozemku.Týmu KERAM STAVBY ještě jednou mockrát děkuji.
Tomáš ToráčTomáš Toráč
21:02 15 Feb 23
Pan Cibula se svým týmem nám postavili krásnou a bezpečnou opěrnou stěnu z gabionu. Skvělá práce a za velmi slušnou cenu.Vřele doporučuji 👍👍👍.
MARTIN CERVENKAMARTIN CERVENKA
18:53 11 Aug 22
zdravím pane Cibula ještě jednou vám s manželkou děkujeme za dobře odvedenou práci. Chlapi byli fajn. Jste snad jediní kteří svou práci odvedli pořádně.
js_loader

Prokonzultujte s námi vaší představu

Vytvořte si nezávaznou kalkulaci. Vyplňte formulář a my vás budeme obratem kontaktovat.