Unikátní a osobité

Skládané gabiony

Skládané gabiony přinášejí do vašeho prostoru nejen pevnost, soukromí, odhlučnění a stabilitu, ale také vynikající designový prvek, který zvýrazní krásu vaší zahrady nebo venkovního prostoru.

I když stavba skládaných gabionů může být náročnější než u sypaných gabionů, výsledek stojí za to. Jejich složitější konstrukce poskytuje větší možnosti designu a estetického vyjádření, což vám umožňuje vytvářet unikátní a osobité venkovní prostředí.

Navíc, i když jsou skládané gabiony trochu dražší než sypané gabiony, jejich dlouhodobá hodnota a estetický přínos dělají z nich skvělou investici do vaší nemovitosti.

Přeměňte svůj venkovní prostor na místo plné elegance a síly s našimi skládanými gabiony a skládanými ploty.
Více fotek najdete v sekci Naše realizace a nebo Reference.

Dlouhověkost gabionové stěny závisí na používání kvalitních drátěných sítích a spojovacích prvcích s povrchovou úpravou Zinek + Hliník odborný název GALFAN. Do gabionového koše se nejprve do úrovně (cca 10-20 cm) vyskládá kámen tak, aby tvořil nejhezčí mozaiku. Když máme vytvořenou mozaiku teprve vyskládáme kámen, který vytvoří stabilní oporu gabionového plotu. Tento postup se opakuje tak dlouho, dokud celý koš naplníme.

Martin FecoMartin Feco
14:25 13 Sep 23
Skvělý přístup, postavili nám krásný plot z gabionu
Roman DemeRoman Deme
14:22 13 Sep 23
Super firma! Velmi rychlá realizace gabionové stěny. Doporučuji.
Marek SvobodaMarek Svoboda
07:18 15 Aug 23
Bezvadné jednání a precizně odvedená práce.Doporučuji!
Otto ZdrazilOtto Zdrazil
15:13 20 Apr 23
Super rychlé jednání . Gabionavá zeď rychle a precizně postavená. Doporučuji Všem ,kteří mají zájem o gabion.
Johana KeltováJohana Keltová
22:34 15 Feb 23
Ještě jsem nepsala recenzi, ale tato firma si ji zaslouží! Pánové nám postavili krásné gabiony. Jsme opravdu spokojení. Super přístup, domluva na výbornou a skvěle odvedená práce. Ještě jednou děkujeme a určitě doporučujeme.
Antonio VodrážkaAntonio Vodrážka
22:30 15 Feb 23
Se společností Keram Stavby, mám skvělou zkušenost. Rychlá a efektivní práce. Vše dokončeno v daném termínu bez jediné chyby. Mohu jen a jen doporučit. Skvělé ceny a kvalitně odvedená práce. Díky postavenému gabionovému plotu jsem konečně získal soukromí na svém pozemku.Týmu KERAM STAVBY ještě jednou mockrát děkuji.
Tomáš ToráčTomáš Toráč
21:02 15 Feb 23
Pan Cibula se svým týmem nám postavili krásnou a bezpečnou opěrnou stěnu z gabionu. Skvělá práce a za velmi slušnou cenu.Vřele doporučuji 👍👍👍.
MARTIN CERVENKAMARTIN CERVENKA
18:53 11 Aug 22
zdravím pane Cibula ještě jednou vám s manželkou děkujeme za dobře odvedenou práci. Chlapi byli fajn. Jste snad jediní kteří svou práci odvedli pořádně.
js_loader

Prokonzultujte s námi vaší představu

Vytvořte si nezávaznou kalkulaci. Vyplňte formulář a my vás budeme obratem kontaktovat.