Vhodné pro živý plot

Gabionové treláže

Gabionová treláž, známá také jako zelený gabion nebo živý plot, je inovativním a estetickým prvkem pro vaši zahradu. Jedná se o prázdný gabionový koš, který nabízí široké možnosti využití a přináší do zahrady moderní a stylový prvek.

Treláž může sloužit jako originální alternativa k navýšení či rozdělení plotů nebo zahradních dekorací. Díky svému prázdnému designu umožňuje treláž vytvořit přírodní a živý plot, kdy rostliny si můžete sami vybrat a instalovat podle svého gusta a vytvořit tak okrasný živý plot dle svých představ, a nebo může zůstat prázdný a sloužit jako 3D plot.

Gabionová treláž dodá vaší zahradě jedinečný a moderní vzhled a zároveň slouží jako praktické řešení pro ohraničení vašeho venkovního prostoru.

Martin FecoMartin Feco
14:25 13 Sep 23
Skvělý přístup, postavili nám krásný plot z gabionu
Roman DemeRoman Deme
14:22 13 Sep 23
Super firma! Velmi rychlá realizace gabionové stěny. Doporučuji.
Marek SvobodaMarek Svoboda
07:18 15 Aug 23
Bezvadné jednání a precizně odvedená práce.Doporučuji!
Otto ZdrazilOtto Zdrazil
15:13 20 Apr 23
Super rychlé jednání . Gabionavá zeď rychle a precizně postavená. Doporučuji Všem ,kteří mají zájem o gabion.
Johana KeltováJohana Keltová
22:34 15 Feb 23
Ještě jsem nepsala recenzi, ale tato firma si ji zaslouží! Pánové nám postavili krásné gabiony. Jsme opravdu spokojení. Super přístup, domluva na výbornou a skvěle odvedená práce. Ještě jednou děkujeme a určitě doporučujeme.
Antonio VodrážkaAntonio Vodrážka
22:30 15 Feb 23
Se společností Keram Stavby, mám skvělou zkušenost. Rychlá a efektivní práce. Vše dokončeno v daném termínu bez jediné chyby. Mohu jen a jen doporučit. Skvělé ceny a kvalitně odvedená práce. Díky postavenému gabionovému plotu jsem konečně získal soukromí na svém pozemku.Týmu KERAM STAVBY ještě jednou mockrát děkuji.
Tomáš ToráčTomáš Toráč
21:02 15 Feb 23
Pan Cibula se svým týmem nám postavili krásnou a bezpečnou opěrnou stěnu z gabionu. Skvělá práce a za velmi slušnou cenu.Vřele doporučuji 👍👍👍.
MARTIN CERVENKAMARTIN CERVENKA
18:53 11 Aug 22
zdravím pane Cibula ještě jednou vám s manželkou děkujeme za dobře odvedenou práci. Chlapi byli fajn. Jste snad jediní kteří svou práci odvedli pořádně.
js_loader

Prokonzultujte s námi vaší představu

Vytvořte si nezávaznou kalkulaci. Vyplňte formulář a my vás budeme obratem kontaktovat.